Sport

U nás budete mít radost z pohybu. Kruhové tréninky, HIIT trénink, jóga, výběhy do Obory Hvězda s lektorem, protahování, beachvolejbal a basketbal, to všechno pro vás chystáme. Je libo skaterboarding či lekce parkouru pro děti? I to máme.

Přijďte se k nám podívat a garantujeme vám, že rozhodně se nudit nebudete.

Aktuální nabídku naleznete v rezervuj a kalendáři akcí.

Návštěvník souhlasí s dodržování hygienických pravidel v souvislosti s nařízením vlády ČR.

Nabídka kurzů:

HIIT 30rezervuj

Vysoce intenzivní intervalový trénink – jeden z nejúčinnějších nástrojů ke zlepšování fyzické kondice, hubnutí a spalování tuků během krátkého intervalu cvičení i po něm.

Délka 45 minut Cena: 100 Kč / osoba Lektor: Veronika Bašová

KRUHOVÝ TRÉNINKrezervuj

Trénink celého těla, při kterém se střídají rozmanité cviky na jednotlivých stanovištích s využíváním pomůcek. Podobně jako HIIT probíhá v intervalech a doba odpočinku je spojena s přesunem na další stanoviště. Během kruhového tréninku se nudit nebudeš!

Délka 45 minut Cena: 100 Kč / osoba Lektor: Veronika Bašová

BĚŽECKÝ TRÉNINKrezervuj

Zlepšování techniky běhu a systematicky sestavené tréninky pod odborným dohledem. Pokud se chceš zlepšit ve svých běžeckých výkonech, naše běžecké tréninky jsou tou správnou volbou.

Délka 60 minut Cena: 90 Kč/osoba Lektor: Alice Boučková

ŽENY V BĚHUrezervuj

Hodina je určena začátečníkům nebo mírně pokročilým. Pokud se sejdeme ve složení zkušených běžkyň, trénink se přizpůsobí. Co nás čeká? Probereme běžecká témata od došlapu, přes dýchání, regeneraci, strečink …, společně budeme pracovat na technice běhu.

Délka: 60 minut Cena: 90 Kč/ osoba Lektor: Alice Boučková

Kurzy si lze rezervovat zde