Otevírací doba:

PO-PÁ | 10:00-20:00*
SO-NE | 9:00-21:00*

*v nepřízni počasí může být provozní doba upravena

Bistro Nekonečná

Kvalitní a vždy čerstvé suroviny jsou nedílnou součástí našeho bistra – upřednostňujeme hravost, před zajetými stereotypy a jde nám o to se neustále posouvat dál. Náš tým práci odvádí s radostí a pečlivostí zároveň! 

Od rána do večera si můžete na bistru dát výbornou kávu, zajít na oběd či svačinku, dát si pivo, drink nebo sklenku vína! V letních měsících můžete využít naši terasu k příjemnému posezení a dát si třeba nějaké dobroty z grilu. To vše v pohodové a příjemné atmosféře! 

Vzhledem k faktu, že se bistro nachází vedle vstupu do obory Hvězda u dopravního hřiště DDM, které navštěvují především děti, snažíme se nabídkou zaujmout i je. V letních měsících třeba skvělou zmrzlinou či domácí limonádou. 

U nás se určitě nudit nebudete! Každý měsíc pro Vás připravujeme pravidelný program jak pro děti, tak pro dospělé. Také Vám můžeme zapůjčit deskové hry nebo sportovní náčiní, jako třeba ping-pongové pálky, badminton, frisbee a mnoho dalšího! Vaše ratolesti jistě ocení naše králíčky Vokurku a Jahůdku..!

Důležité upozornění: Vstup s alkoholem do areálu je přísně zakázán, stejně tak i kouření. Jedná se o areál pro děti a tak respektování tohoto pravidla budeme striktně vyžadovat.

Provozovatel bistra: Firma Status Fresh s.r.o.,